XIV sesja Rady Powiatu Łańcuckiego

05-02-2016

OBWIESZCZENIE

PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGOz dnia 2 lutego 2016 r.w sprawie zwołania XIV SESJI RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

Na pod. art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2013 r. Nr 595 z późn. zm.),

zwołujęXIV SESJĘ RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

która odbędzie się 10 lutego 2016 r. (środa) o godz. 1100 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie, przy ul. Mickiewicza 2 (I piętro).

Porządek obrad obejmuje:

1. Otwarcie sesji.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Ochrona środowiska w Powiecie Łańcuckim.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia realizacji projektu pozakonkursowego Aktywacja osób powyższej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie łańcuckim (II) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia realizacji projektu pozakonkursowego Aktywacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie łańcuckim (II) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.
  6. Podjęcie uchwał w sprawie zniesienia opłaty za wydanie prawa jazdy w związku ze zmianami administracyjnymi.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały dotyczącej ustalenia zasad rozliczania tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli, dla których ustalony plan jest różny w poszczególnych okresach roku szkolnego, zasad udzielania i rozmiaru zniżek dla nauczycieli, którym powierzono stanowiska kierownicze oraz tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Łańcuckiego na rok 2016.
  9. Sprawozdanie Starosty Łańcuckiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Łańcuckiego za rok 2015.
  10. Informacja Starosty Łańcuckiego odnośnie prac Zarządu Powiatu Łańcuckiego w okresie międzysesyjnym oraz sprawozdanie z realizacji uchwał Rady Powiatu z poprzedniej sesji.
  11. Wnioski, oświadczenia i zapytania radnych.
  12. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  13. Sprawy różne.
  14. Zakończenie.