XII Powiatowe Targi Edukacyjne

28-04-2017

W Centrum Kształcenia Praktycznego i Edukacji Zawodowej w Łańcucie, w dniach 26-28 kwietnia 2017 r. odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne. Na dwunastą edycję trzydniowych targów licznie przybyło ponad pół tysiąca młodzieży ze szkół gimnazjalnych z terenu powiatu łańcuckiego i powiatów ościennych. Po wysłuchaniu prelekcji na temat oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych zebrani wzięli udział w premierze filmu prezentującego szkolnictwo zawodowe naszego powiatu.

Niezwykle atrakcyjne stoiska, kompetentni i sympatyczni uczniowie zachęcający do zapoznania się z ofertami swych szkół stworzyli niezwykły klimat, dając zebranym możliwość zasmakowania (w przenośni i dosłownie) atmosfery towarzyszącej edukacji na poziomie ponadgimnazjalnym. Trwające targi zachęcają do zapoznania się możliwościami, jakie dają szkoły ponadgimnazjalne w rozwijaniu  pasji i planowaniu ścieżki kariery.

W ostatnim dniu targów miało miejsce wręczenie nagród w konkursie "Zawód Moich Marzeń", o którym pisaliśmy tutaj: http://www.powiatlancut.pl/aktualnosci/konkurs-zawod-moich-marzen-rozstrzygniety,2139.html

Jak co roku organizatorem Targów Edukacyjnych jest Powiat Łańcucki.