Podsumowanie kwesty' 2017

02-11-2017

Podczas tegorocznej kwesty na łańcuckich cmentarzach 1 listopada br. wolontariusze zebrali 22 tys. 614 złotych 87 groszy na utrzymanie kuchni, prowadzonej przez Towarzystwo Pomocy im Św. Brata Alberta Koło w Łańcucie. W tym 1 tys. 769 złotych 19 groszy na cmentarzu parafialnym Łańcut-Podzwierzyniec. Potrzebną pomoc można zgłaszać pod numerem telefonu Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta Koło w Łańcucie 17 225 2868. Każdy kto jeszcze chciałby wesprzeć Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło w Łańcucie ul. Ottona z Pilczy 2 może wpłacić pieniądze na „Kuchnię Albertyńską” w banku Pekao S.A.I/O Łańcut na konto nr 25 1240 2643 1111 0000 3778 2265.
  W tym roku wśród 24 wolontariuszy zgłoszonych przez Starostwo Powiatowe w Łańcucie znaleźli się starosta, radni powiatu, pracownicy Starostwa i powiatowych jednostek organizacyjnych. W kweście na Kuchnię Albertyńską wzięły udział następujące osoby: Adam Krzysztoń, Jadwiga Cwynar, Bogdan Drożdż, Joanna Dubiel-Sowa, Elżbieta Hanus, Aleksandra Iwan, Jan Kilian, Robert Kochman, Magdalena Kluz, Stanisław Krowicki, Marek Kuźniar, Krzysztof Lepak, Jan Magoń, Danuta Ozga, Krzysztof Ozga, Sylwia Michno, Mieczysław Rejman, Sławomir Rejman, Monika Roman, Ewa Skoczylas, Małgorzata Sobek, Agata Sońska, Damian Szubart i Łukasz Wais. W gronie 156 wolontariuszy, którzy w tym roku wsparli albertyńską kwestę była liczna grupa uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie, z Zespołu Szkół Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie oraz Zespołu Szkół Technicznych im. Jana Inglota w Łańcucie.
  Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazaną bezinteresowną pomoc i wsparcie tej cennej społecznie inicjatywy.
Tekst i fot. Robert Kochman

tow._brata_alberta.pdf