Parlamentarzyści z wizytą w Łańcucie

11-05-2016

Z inicjatywy Posła na Sejm RP, Kazimierza Gołojucha, do Łańcuta przybyli posłowie zrzeszeni w Polsko - Francuskiej Grupie Parlamentarnej. Na spotkaniu, które miało miejsce w muzeum przy Fabryce Wódek Polmos Łańcut rozmawiano na temat wsparcia, jakiego parlamentarzyści mogliby udzielić w pracach nad utrzymaniem pełnej produkcji w łańcuckim zakładzie, zwracając uwagę na walory historyczne i wyjątkowość związanego z zakładem Muzeum Gorzelnictwa.

W spotkaniu brali udział: Dorota Rutkowska - przewodnicząca grupy, wiceprzewodniczący: Anna Nemś, Zbigniew Gryglas, Józef Leśniak, Kazimierz Gołojuch, Ryszard Rzepka - wiceprezes Fabryki Wódek Polmos, Adam Krzysztoń - Starosta Łańcucki oraz Stanisław Gwizdak - Burmistrz Miasta Łańcuta.