ARiMR informuje

21-02-2018

Podkarpacki Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o prowadzonej kampanii informacyjnej, która dotyczy możliwości składania przez rolników Oświadczeń potwierdzających brak zmian w 2018 roku           w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich złożonego w roku 2017.

Nabór wniosków rozpocznie się od 15 lutego i potrwa do 14 marca 2018  roku.

Złożenie przez uprawnionego rolnika w tym terminie takiego oświadczenia, jest równoznaczne ze złożeniem wniosku o przyznanie płatności za 2018 rok.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej AR i MR, Podkarpackim Oddziale Regionalnym i Biurach Powiatowych AR i MR.