XXVIII sesja Rady Powiatu Łańcuckiego

23-05-2017

OBWIESZCZENIE

PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGOz dnia 16 maja 2017 r.w sprawie zwołania XXVIII SESJI RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2016 r. Nr 814)

zwołujęXXVIII SESJĘ RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

która odbędzie się 30 maja 2017 r. (wtorek) o godz. 1300 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie, przy ul. Mickiewicza 2 (I piętro).

Porządek obrad obejmuje:

1. Otwarcie sesji.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Zapoznanie się z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej o przedłożonym przez Zarząd Powiatu sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu Łańcuckiego za rok 2016.
  4. Zapoznanie się z uchwałą Zarządu Powiatu w sprawie przedstawienia informacji o stanie mienia powiatowego.
  5. Zapoznanie się z opinią Komisji Rewizyjnej w sprawie sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu za rok 2016 i sprawozdania finansowego za rok 2016.
  6. Zapoznanie się z opinią RIO o przedłożonym przez Komisję Rewizyjną wniosku w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu Łańcuckiego absolutorium.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Łańcuckiego za rok 2016 wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za rok 2016.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium dla Zarządu Powiatu za rok 2016.
  9. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Łańcucie za rok 2016.
  10. Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Powiatu Łańcuckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w ustawie o działalności pożytku publicznego i wolontariacie za rok 2016.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXVII/157/2017 RPŁ z dnia 30 marca 2017 w sprawie dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych do nowego ustroju szkolnego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Łańcucie.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia skonsolidowanego bilansu Powiatu Łańcuckiego na dzień 31 grudnia 2016 r.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu powiatu na rok 2017.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Łańcuckiego.
  16. Informacja Starosty Łańcuckiego odnośnie prac Zarządu Powiatu Łańcuckiego w okresie międzysesyjnym oraz sprawozdanie z realizacji uchwał Rady Powiatu z poprzedniej sesji.
  17. Wnioski, oświadczenia i zapytania radnych.
  18. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  19. Sprawy różne.
  20. Zakończenie.