NAGRODA STAROSTY W 2017

11-08-2017

Ogłasza się nabór wniosków o przyznanie Nagrody Starosty Łańcuckiego - Statuetki Świętego Michała Archanioła dla szczególnej osobowości Ziemi Łańcuckiej

Nagroda ta jest przyznawana od 16 lat za wybitne osiągnięcia społeczne, naukowe, sportowe, kulturalne, artystyczne  i popularyzatorskie dla dobra Powiatu Łańcuckiego.

Wnioski o przyznanie nagrody mogą składać:

• jednostki samorządu terytorialnego z terenu Powiatu Łańcuckiego,
  • jednostki organizacyjne jednostek samorządu terytorialnego z terenu Powiatu Łańcuckiego,
  • organizacje pozarządowe działające na terenie Powiatu Łańcuckiego,
  • mieszkańcy Powiatu Łańcuckiego (co najmniej 20 mieszkańców powiatu podpisanych pod wnioskiem).

Wnioski należy składać w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Łańcucie (ul. Mickiewicza 2, pok. nr 3), w godzinach urzędowania, w terminie do 8 września 2017 r.

Wniosek o nadanie nagrody powinien zawierać podstawowe dane kandydata (imię i nazwisko, adres, data urodzenia, działalność i osiągnięcia) oraz dane podmiotu składającego wniosek.

Nagroda zostanie wręczona w trakcie obchodów Dni Powiatu Łańcuckiego we wrześniu 2017 r.