KOMUNIKAT w sprawie zmiany organizacji w ruchu drogowym

27-12-2016

Zarząd Dróg Powiatowych w Łańcucie informuje, że od czwartku 29 grudnia 2016 r. do 28 lutego 2017 r. wprowadza się zmianę organizacji ruchu na drodze powiatowej nr 1515R relacji Żołynia - Białobrzegi - Kosina w miejscowości Białobrzegi (lewe) - (wiadukt nad autostradą A4 tzw. "obiekt WD 74"), która spowoduje czasowe zamknięcie tego odcinka drogi powiatowej. W tym czasie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie wykona na wiadukcie chodnik.
  Przez dwa tygodnie ten odcinek drogi powiatowej nr 1515R będzie wyłączony z ruchu pojazdów. W tym czasie zarządca drogi zaleca objazdy następującymi drogami powiatowymi o nr:
- 1275R relacji Czarna - Białobrzegi - Laszczyny;
- 1516R relacji Budy Łańcuckie - Korniaktów Północny;
- 1518R relacji Budy Łańcuckie - Świętoniowa.
Zarządca drogi przeprasza za powstałe utrudnienia w ruchu drogowym.
Janusz Wolski
Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Łańcucie

Klikając można zobaczyć plany proponowanych tras objazdu na załączonych mapkach: