III ŁAŃCUCKA GRA MIEJSKA – ROZGRYŹ TĘ HISTORIĘ – RUSZYŁY ZAPISY

14-09-2016

Już 24 września odbędzie się trzecia edycja Łańcuckiej Gry Miejskiej, tym razem zorganizowana jako jeden z punktów programu Dni Miasta i Powiatu Łańcuckiego 2016. To jedyny taki dzień, kiedy centrum Łańcuta zamienia się w planszę do gry. Tym razem uczestnicy będą mogli zwiedzić miasto śladami lokalnych kulinariów i historycznych ciekawostek. Chociaż miejsca, przez które przebiega trasa tegorocznej edycji są wszystkim doskonale znane, tego dnia chętnie pokażą się z innej strony i odkryją kilka swoich sekretów. Na trasie gry biegnącej po ścisłym centrum Łańcuta czekają na uczestników rozmaite zadania, wymagające od nich przede wszystkim sprytu, kreatywności i  logicznego myślenia.

Gra nie ma ograniczeń wiekowych. Do udziału zaproszone są 2 – 4 osobowe drużyny złożone z rodzin, uczniów, kumpli z pracy, par zakochanych i tak dalej. Zapisy prowadzone są do 21 września.

Gra rozpocznie się 24 września w budynku łańcuckiego Maneżu i odbędzie się w dwóch turach: o godzinie 10:00 oraz 13:00. Na mecie każdy będzie mógł liczyć na upominki za udział w zabawie, a drużyny, które spiszą się najlepiej i zajmą miejsce na podium, otrzymają dodatkowo atrakcyjne nagrody.

Organizatorem gry jest Miejski Dom Kultury w Łańcucie.
Regulamin oraz szczegóły dotyczące zgłoszenia są dostępne na stronie www.mdk-lancut.pl oraz pod nr telefonu 693 633 950.