34. Wojskowy Oddział Gospodarczy świętuje w Łańcucie

29-04-2016

5 lat temu utworzony został 34. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie. Jubileusz obchodzony jest w Łańcucie, mieście o tradycjach związanych z 10 Pułkiem Strzelców Konnych. Po uroczystej Mszy św. rozpoczynającej uroczystości nastąpiło złożenie wiązanek pod tablicą upamietniającą żołnierzy 10 PSK. W drugiej części uroczystości, już w Muzeum Zamku w Łańcucie nastąpiło wręczenie odznak i listów gratulacyjnych. Zwieńczeniem obchodów był koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

W uroczystosciach, na zaproszenie ppłk dr inż. Mariusza Stopy Komendanta 34. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Rzeszowie udział wzięli, m.in. Starosta i Wicestarosta Łańcucki, Burmistrz Miasta Łańcuta, Wiceprezes Stowarzyszenia 10 PSK